Paslaugų teikimo sąlygos

PIRKIMO-PARDAVIMOS NUOSTATOS

I DALIS. BENDROSIOS NUOSTATOS Pardavėjas įsipareigoja perduoti prekes pirkėjui, o pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir atsiskaityti už jas taisyklėse nustatyta tvarka ir terminais. Ši sutartis nustato pirkėjo ir pardavėjo tarpusavio teises ir pareigas, pirkėjui įsigyjant prekes pardavėjui priklausančioje elektroninėje parduotuvėje. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp pirkėjo ir pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai pirkėjas elektroninėje parduotuvėje pasirinkęs norimą prekę arba suformavęs prekių krepšelį, nurodęs visus būtinus duomenis ir susipažinęs su nustatytomis taisyklėmis atlieka užsakymą.

II DALIS. PIRKĖJO TEISĖS IR PAREIGOS Pirkėjas turi teisę pirkti prekes pardavėjui priklausančioje elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis nustatytomis taisyklėmis ir Lietuvos Respublikos teisės aktais. Pirkėjas įsipareigoja priimti, atsiskaityti už prekes ir jų pristatymą pagal šioje sutartyje nustatytą tvarką ir taisykles.

III DALIS. PARDAVĖJO TEISĖS IR PAREIGOS Pardavėjas be išankstinio įspėjimo gali laikinai arba visam laikui nutraukti elektroninės parduotuvės veiklą tik pristatęs visas apmokėtas prekes pirkėjui. Pardavėjas turi teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į Lietuvos respublikos teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pardavėjas įsipareigoja sudaryti tinkamas sąlygas pirkėjui naudotis elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pardavėjas įsipareigoja organizuoti prekių pristatymą pirkėjo registracijos formoje nurodytu adresu, išskyrus atvejus, kai pirkėjas raštu informuoja pardavėją apie pageidavimą prekes gauti kitu tiksliai pirkėjo nurodytu adresu.

IV DALIS. PREKIŲ PRISTATYMAS Prekės pristatomos Pirkėjo registracijos formoje nurodytu adresu nuo išsiuntimo datos per 4 – 8 d.d. Lietuvoje, į užsienį – terminas derinamas pagal Pirkėjo nurodytą vietovę. Pardavėjui pristačius prekes pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos. Prekių pristatymo metu pirkėjas privalo patikrinti prekių būklę. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje ar kitame prekių perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekės yra perduotos tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pristatytos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai pažymėti važtaraštyje ar kitame prekių perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant pardavėjui, jo įgaliotam atstovui arba kurjerių (pasiuntinių) tarnybos darbuotojui, surašyti laisvos formos prekės pažeidimo aktą.

V DALIS. PREKIŲ KOKYBĖ, GARANTIJA IR GRĄŽINIMAS Prekės grąžinamos ir/arba keičiamos vadovaujantis LR Ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“. Pirkėjas gali grąžinti internetu įsigytas prekes pardavėjui tik tuo atveju, jeigu prekė yra nesugadinta, nebuvo naudota, yra prekinės išvaizdos ir originalioje pakuotėje. 2.1 Internetu įsigytą gaminį galite grąžinti per 14 d. d. nuo prekės įsigyjimos dienos ir atgauti sumokėtus pinigus. Nusprendę grąžinti gaminį, rašykite pardavėjui el. paštu front.tshirt@gmail.com . Pirkėjas, turi teisę pareikšti pardavėjui rašytinius nusiskundimus dėl vėliau pastebėtų arba šiuo aktu neužfiksuotų neatitikimų. Šiuo atveju pardavėjas įsipareigoja išnagrinėti nusiskundimus ir esant pagrįstai pretenzijai pasiūlyti pirkėjui, grąžinti prekes arba pakeisti jas atitinkančiomis kokybės reikalavimus, arba sumažinti prekių kainą.

VI DALIS. ATSISKAITYMAS UŽ PREKES Užsakomų Prekių asortimentas ir kaina eurais nurodomi sutarties sudarymo momentu elektroninėje parduotuvėje. Už prekes galite atsiskaityti keliais būdais:

  • Paypal mokėjimo sistema;
  • Paysera * mokėjimų platforma; 
  • Norint atsiskaityti kitais būdais, prašome susisiekti el. parduotuvėje nurodytais kontaktais.

* Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus:

  • per Paysera sistemą,
  • elektroninę bankininkystę,
  • grynaisiais,
  • mokėjimo kortelėmis,
  • SMS žinutėmis.

Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.